Gothic Definitive Edition PL

Stary dopracowany świat

Rozszerzenie jak rozszerzenie. Dużo ich już było.
Od jakiegoś czasu świat moddingu przeżywa zalew przez modyfikacje rozszerzające podstawową wersję gry Gothic. Jednak modyfikacja Gothic Definitive Edition przykuła naszą uwagę, może nie ze względów estetyki i grywalności, lecz z samego faktu, że jest to jednak coś nowego.
Niemiecki mod do pierwszej części Gothica, od twórców „Świata Skazańców” stara się w niewielkim stopniu poszerzyć podstawową wersję gry. Mod pojawił się w Polsce 3 lipca 2021. Przetłumaczeniem modyfikacji zajęło się Bractwo Spolszczenia.

Czym modyfikacja Gothic Definitive Edition się wyróżnia?

Czy warto zagrać w Gothic Definitive Edition?

Zdania naszego zespołu są podzielone. Części podoba się możliwość tworzenia run i odświeżona kolonia, z kolei innym nie odpowiada sam fakt, że Gothic Definitive Edition jest KOLEJNĄ modyfikacją rozszerzającą. Część osób jest już na tym punkcie zdecydowanie przewrażliwiona i nie ma co się dziwić, gdyż takie modyfikacje wciąż wychodzą i wychodzą.
Podsumowując, jeśli lubisz pograć w coś nowego po pracy czy po szkole i przy tym dobrze się bawić to jak najbardziej jest to mod dla Ciebie. Jeśli lubisz poexpić również polecamy Ci tego moda. Jeśli jesteś fanem „Mrocznych Tajemnic” i oczekujesz dużej ilości nowych zadań i wątków pobocznych, niestety tego tutaj nie znajdziesz.

Gdzie można pobrać modyfikację Gothic Definitive Edition?

Moda znajdziecie na jednym z większych polskich forum modderskich:

U kogo mogę obejrzeć gameplay z moda?

Na tę chwilę wyczailiśmy serię u pewnego całkiem znanego Youtubera, którego mamy nadzieję, kojarzycie:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Mogą Ci się spodobać także inne artykuły:

bitwa królów 3 pl - wielka kopalnia
Polecane!
RoMek

Gothic 2 Battle of the Kings 3 / Bitwa Królów 3

Bitwa Królów 3 (Battle of the Kings 3) to połączenie typowego RTSa z przyjemną grą menadżerską – taki menadżer własnego królestwa, które ściera się z królestwem oponenta – okraszony naszym kochanym silnikiem Gothic 2.

Walka z kamiennym strażnikiem w modyfikacji Gothic 2 River Flows in the Dark
Recenzje
RoMek

Gothic 2 River Flows in the Dark – recenzja, poradnik

W 2018 roku ukazała się modyfikacja do Gothic 2, która znacząco zaniżyła poziom polskiego moddingu… jednak mimo wszystko zachowała procenty pozytywnych aspektów. Co dobrego znajdziemy w tej krótkiej modyfikacji do Gothic 2? To postaram się Wam przybliżyć w tym artykule.

Obraz przedstawia chrzest wody, którego dokonuje Bulit i jego chłopcy
Ciekawostki
RoMek

Wygnanie Śniącego – recenzja książki

Fenomen Gothica polega na tym, że po dwudziestu latach od premiery, wysypu mniej lub bardziej udanych machinim, memów i fan-fiction, wciąż dowiadujemy się o tej grze nowych rzeczy.