Obozy

Wewnątrz bariery powstały trzy obozy. Wybierz swój obóz!

Stary obóz

Stary obóz to najstarszy obóz wewnątrz bariery. Mają tam wszystko, czego człowiek zapragnie. Przewodzi mu Gomez, najpotężniejszy człowiek w kolonii. Wiesz już, że wydobywają rudę dla Króla. Świry z sekty wierzą, że ich bóstwo wyzwoli ich z niewoli, z kolei Magowie z Nowego Obozu usypują kopiec rudy. Jeśli chcesz jeszcze trochę pożyć, to przyłącz się do Starego obozu. Rzecz jasna nikt nie będzie Ci przeszkadzać w ewentualnej próbie samobójstwa. To jak będzie?

Nowy obóz

Nowy Obóz to niebezpieczne miejsce, pełne „przyjaciół”. Do karczmy na jeziorze wchodzi złodziej, śmieć i szkodnik… a to dopiero pierwszy klient. Ludzie ze Starego Obozu nazywają ich bandytami, nic bardziej mylnego, to po prostu dobrzy chłopcy, którzy czasem skopią parę tyłków i napadną na konwój z ekwipunkiem dla Starej Kopalni. Jeśli chcesz skopać parę tyłków razem z nami, to dołącz do nas, razem wszystko obgadamy.

Obóz na bagnie

Obóz na Bagnie to siedziba Bractwa Śniącego, lub jak kto woli Świrów z sekty. Część swego życia poświęcają na medytację i rozwój duchowy, a drugą część… no cóż, na jaranie jointa. Pomaga im to w wysnuwaniu filozoficznych teorii na temat życia w kolonii, a niektórzy z nich osiągnęli taki stan euforii, że mogą rozmawiać z drzewami. Jeśli chcesz zaznać trochę WOLNOŚCI, Twoim wyborem powinien być Obóz na Bagnie.