Gothic 2 Król na zamku

Gothic 2 Król na zamku 0.5.6

Gothic 2 Król na zamku pojawił się już dwa lata temu, ale wciąż był rozwijany. Minigierka z potencjałem, lecz wciąż w wersji testowej (dlatego tak bardzo potrzebne są testy <3 ). Na początku był pomysł by zrobić coś podobnego do Gothic 2 Battle of the Kings, ale plany potoczyły się całkiem inaczej. Mechanika zbierania ekwipunku ze skrzyń okazała się być bardziej interesująca i krok po kroku mod był rozwijany.

Opis modyfikacji Gothic 2 Król na zamku:

Zastanawialiście się kiedyś, co nas czeka po śmierci? Czy dla nas wszystkich bogowie zaplanowali podobny los? Skoro życie nie jest sprawiedliwe, to dlaczego sprawiedliwe miałoby być to, co następuje po nim? Jesteśmy pewni, że niektórym z nas jest łatwiej. Ze ci, którzy dzierżą władzę i zasoby, ci którzy mają prawo do decyzji prowadzą łatwiejsze życie. A co, jeśli tak naprawdę ich walka trwa nawet wtedy, gdy nam wszystkim należy się odpoczynek?

Czym modyfikacja się wyróżnia?

Najczęściej zadawane pytania

Wszystkie odpowiedzi znajdziesz w dzienniku po rozpoczęciu gry.

Czy mogę dać jakiś feedback po zagraniu w moda?

Oczywiście! Każdy feedback jest bardzo potrzebny by mod mógł być jeszcze bardziej rozwijany! Modyfikacja co jakiś czas zyskuje kolejne aktualizacje, każda opinia czy zgłaszanie błędów pomaga w rozbudowie Króla na zamku.

Gdzie mogę dowiedzieć się więcej o modyfikacji?

Na kanale Parzivala możesz obejrzeć rozgrywkę ze „starej” wersji Króla, a u Cezika odświeżoną wersję, choć pojawiło się kilka problemów z oświetleniem, lecz nie wszyscy gracze zgłaszają ten problem.
Masz pytania? Napotkałeś jakieś problemy? Znalazłeś błąd? Skontaktuj się z nami! Napisz nam co myślisz o modyfikacji! Adres mailowy: kontakt@gothicmodyfikacje.pl
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Mogą Ci się spodobać także inne artykuły:

bitwa królów 3 pl - wielka kopalnia
Polecane!
RoMek

Gothic 2 Battle of the Kings 3 / Bitwa Królów 3

Bitwa Królów 3 (Battle of the Kings 3) to połączenie typowego RTSa z przyjemną grą menadżerską – taki menadżer własnego królestwa, które ściera się z królestwem oponenta – okraszony naszym kochanym silnikiem Gothic 2.

Walka z kamiennym strażnikiem w modyfikacji Gothic 2 River Flows in the Dark
Recenzje
RoMek

Gothic 2 River Flows in the Dark – recenzja, poradnik

W 2018 roku ukazała się modyfikacja do Gothic 2, która znacząco zaniżyła poziom polskiego moddingu… jednak mimo wszystko zachowała procenty pozytywnych aspektów. Co dobrego znajdziemy w tej krótkiej modyfikacji do Gothic 2? To postaram się Wam przybliżyć w tym artykule.

Obraz przedstawia chrzest wody, którego dokonuje Bulit i jego chłopcy
Ciekawostki
RoMek

Wygnanie Śniącego – recenzja książki

Fenomen Gothica polega na tym, że po dwudziestu latach od premiery, wysypu mniej lub bardziej udanych machinim, memów i fan-fiction, wciąż dowiadujemy się o tej grze nowych rzeczy.