Gothic Definitive Edition PL

Stary dopracowany świat

Rozszerzenie jak rozszerzenie. Dużo ich już było.
Od jakiegoś czasu świat moddingu przeżywa zalew przez modyfikacje rozszerzające podstawową wersję gry Gothic. Jednak modyfikacja Gothic Definitive Edition przykuła naszą uwagę, może nie ze względów estetyki i grywalności, lecz z samego faktu, że jest to jednak coś nowego.
Niemiecki mod do pierwszej części Gothica, od twórców „Świata Skazańców” stara się w niewielkim stopniu poszerzyć podstawową wersję gry. Mod pojawił się w Polsce 3 lipca 2021. Przetłumaczeniem modyfikacji zajęło się Bractwo Spolszczenia.

Czym modyfikacja Gothic Definitive Edition się wyróżnia?

Czy warto zagrać w Gothic Definitive Edition?

Zdania naszego zespołu są podzielone. Części podoba się możliwość tworzenia run i odświeżona kolonia, z kolei innym nie odpowiada sam fakt, że Gothic Definitive Edition jest KOLEJNĄ modyfikacją rozszerzającą. Część osób jest już na tym punkcie zdecydowanie przewrażliwiona i nie ma co się dziwić, gdyż takie modyfikacje wciąż wychodzą i wychodzą.
Podsumowując, jeśli lubisz pograć w coś nowego po pracy czy po szkole i przy tym dobrze się bawić to jak najbardziej jest to mod dla Ciebie. Jeśli lubisz poexpić również polecamy Ci tego moda. Jeśli jesteś fanem „Mrocznych Tajemnic” i oczekujesz dużej ilości nowych zadań i wątków pobocznych, niestety tego tutaj nie znajdziesz.

Gdzie można pobrać modyfikację Gothic Definitive Edition?

Moda znajdziecie na jednym z większych polskich forum modderskich:

U kogo mogę obejrzeć gameplay z moda?

Na tę chwilę wyczailiśmy serię u pewnego całkiem znanego Youtubera, którego mamy nadzieję, kojarzycie:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Mogą Ci się spodobać także inne artykuły:

Obraz przedstawia chrzest wody, którego dokonuje Bulit i jego chłopcy
Ciekawostki
Parzival Z

Wygnanie Śniącego – recenzja książki

Wygnanie Śniącego – recenzja książki Alexander Wittmann, autor powieści Schläfer’s Bann. Niespodzianka Fenomen Gothica polega na tym, że po

Gothic 2 Hardcore Gothic Challenge PL - obraz przedstawia menu gry
Polecane!
Parzival Z

Gothic 2 Hardcore Gothic Challenge PL

Gothic 2 Hardcore Gothic Challenge PL – prawdziwe wyzwanie Kilka lat temu pojawiła się pewna modyfikacja, a mianowicie Gothic