Gothic 2 Hardcore Gothic Challenge PL

Gothic 2 Hardcore Gothic Challenge PL - prawdziwe wyzwanie

Kilka lat temu pojawiła się pewna modyfikacja, a mianowicie Gothic 2 Hardcore Gothic Challenge PL, która miała tylko jeden cel.. stanowić wyzwanie dla weteranów gry Gothic 2 Noc Kruka. Z czasem jednak popadła w zapomnienie.
Pomyślałem sobie, że to świetna okazja, by odświeżyć tego starocia i opisać go trochę, bo mod to jednak kawał ciężkiego chleba, a wielu fanów Gothica lubi trudne przygody. Przejdźmy jednak do rzeczy.

Ten mod ma już kilka lat, jednak zapewnia tak dużą ilość frajdy z przełamywania własnych umiejętności jako gracza, że na pewno nie będziecie się nudzić. Ciągła rozkmina, co zrobić, by zarobić lub jak rozklepać cały tabun wilków w lesie… tutaj będzie na porządku dziennym. Sprawdźmy jednak czym konkretnie Gothic 2 Hardcore Gothic Challenge PL się charakteryzuje.

Co właściwie oferuje Gothic 2 Hardcore Gothic Challenge PL?

Pamiętam jak kiedyś jeden z graczy zapytał, czy to normalne, że w Wieży Xardasa jest warg 🙂 Pamiętam jak się z tego uśmiałem. Już od początku gra utrudnia nam zdobycie łatwego ekwipunku. W końcu to ma być wyzwanie, a nie spacer po lesie 😀

Czy warto podjąć wyzwanie Gothic 2 Hardcore Gothic Challenge PL?

Oczywiście! Jeszcze jak! Nie powstał jeszcze żaden inny mod, który w swoich założeniach miał być konkretnym wyzwaniem dla weteranów serii. Jeśli lubisz ciekawe rozkminy, pot, łzy i drogę dla totalnych szaleńców, która prowadzi ku zagładzie, to ten mod będzie idealnym wyborem na popołudniowy wieczór, by wyczilować i poukładać strategie na rozgonienie okolicznych bandytów lub zniszczenie siedliska polnych bestii.

Mocne plusy modyfikacji:

Minusy modyfikacji:

OCENA OGÓLNA: 8/10

Grając w tego moda musisz wykazać się wytrwałością, męstwem i kombinatorstwem na najwyższym poziomie… Wiedziałem, że Ci się spodoba 😀

Gdzie mogę dowiedzieć się więcej o modyfikacji Gothic 2 Hardcore Gothic Challenge PL?

Koniecznie zajrzyj na mój kanał, tam dowiesz się znacznie więcej:

Najczęściej zadawane pytania:

Kto nauczy mnie patroszenia zwierząt?

Niclas – myśliwy. Tak jak to było w L’Hiverze.

Czy mogę wesprzeć jakoś tego bloga?

Postaw nam kawkę lub wrzuć parę groszy na wachę, byśmy szybciej dostarczali wieści z moddingowego świata nowinek 😀
Postaw nam kawę na buycoffee.to

Jaka jest historia powstania tego moda?

Mod został stworzony w ramach prezentu urodzinowego dla bardzo wymagającego weterana serii Gothic, który przeszedł finalną wersję modyfikacji jako pierwszy.

Gdzie pobrać tego moda?

Przyjrzyj się bliżej i rzuć okiem niżej na potężny przycisk pobierania 😀
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Mogą Ci się spodobać także inne artykuły:

Obraz przedstawia chrzest wody, którego dokonuje Bulit i jego chłopcy
Ciekawostki
Parzival Z

Wygnanie Śniącego – recenzja książki

Wygnanie Śniącego – recenzja książki Alexander Wittmann, autor powieści Schläfer’s Bann. Niespodzianka Fenomen Gothica polega na tym, że po