Kroniki Myrtany 2.0 – Archolos – Edycja Moda Dekady

Edycja Moda Dekady - Logo Kronik

Gothic 2 Kroniki Myrtany 2.0 - Archolos - Edycja Moda Dekady

Gothic 2 Kroniki Myrtany 2.0 – dziś pojawiło się pełne potwierdzenie ze strony The Chronicles of Myrtana Team, że prace nad Edycją Moda Dekady posuwają się sprawnie do przodu i możemy powoli oczekiwać premiery. Twórcy nie podali konkretnej daty, chcąc wszystko dopracować i dopiąć na ostatni guzik.

Opis modyfikacji The Chronicles of Myrtana: Archolos - Mod of the Decade Edition:

„Kroniki Myrtany” to z pewnością znany każdemu fanowi gry Gothic tytuł. Mod uzyskał tytuł „Moda Dekady”, a twórcy nie próżnując zaczęli przygotowywać wersję 2.0, której zapowiedzią zaskoczyli dziś nas wszystkich. Pozostaje nam uzbroić się w cierpliwość i oczekiwać najnowszej wersji, która bez wątpienia pokaże klasę.

Czym wersja 2.0 modyfikacji będzie się wyróżniać?

Ile przyjdzie nam czekać na wersję Moda Dekady?

Przypuszczam, że do końca tego roku mod się ukaże 😀 Trzeba myśleć pozytywnie. Gdy tylko poznamy więcej informacji lub ewentualne zmiany w wymaganiach… damy Wam znać w kolejnym artykule. Jedno jest pewne, chłopaki z The Chronicles of Myrtana Team robią niezwykle dobrą robotę. Dzięki nim modyfikacja Gothic 2 Kroniki Myrtany 2.0 stanie się idealną propozycją nie tylko dla fanów Gothica, ale też dla sympatyków gier fabularnych i światów fantasy. Jestem mega wdzięczny, że znów będzie możliwość poznać nowe zakątki pełne przygód i niezapomnianych przeżyć oraz zanurzyć się w niezwykłym świecie Archolos na silniku Gothic 2.

Gdzie mogę dowiedzieć się więcej o modyfikacji Kroniki Myrtany 2.0?

Koniecznie śledź oficjalny profil Kronik Myrtany na facebooku i w serwisie YouTube. Obejrzyj też True Teaser, który znajdziesz poniżej.
Kroniki Myrtany 2.0 - Edycja Moda Dekady
Też nie możesz się doczekać? Napisz nam co myślisz o modyfikacji! Adres mailowy: kontakt@gothicmodyfikacje.pl
Chcesz nas wesprzeć? Dzięki Tobie będziemy mogli utrzymać i rozwijać tego Gothicowego Bloga!
Postaw nam kawę na buycoffee.to
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Mogą Ci się spodobać także inne artykuły:

Obraz przedstawia chrzest wody, którego dokonuje Bulit i jego chłopcy
Ciekawostki
Parzival Z

Wygnanie Śniącego – recenzja książki

Wygnanie Śniącego – recenzja książki Alexander Wittmann, autor powieści Schläfer’s Bann. Niespodzianka Fenomen Gothica polega na tym, że po

Gothic 2 Hardcore Gothic Challenge PL - obraz przedstawia menu gry
Polecane!
Parzival Z

Gothic 2 Hardcore Gothic Challenge PL

Gothic 2 Hardcore Gothic Challenge PL – prawdziwe wyzwanie Kilka lat temu pojawiła się pewna modyfikacja, a mianowicie Gothic