Gothic 2 Gladiator PL

Nagłówek - Gothic Gladiator

Gothic 2 Gladiator PL

Gothic 2 Gladiator pojawił się już dwa tygodnie temu. Musiałem odczekać trochę czasu i spojrzeć czy z modem nie ma większych problemów. Okazało się, że jest to pozycja „premium” na bardzo wysokim poziomie. Także jeśli wciąż nie grałeś w Gladiatora to gorąco Cię zachęcam.

Opis moda Gothic 2 Gladiator:

„Gladiator” to inspirowana popularną grą „Miecze i Sandały” modyfikacja do drugiej części Gothica. Jest to modyfikacja total-conversion autorstwa OrtegaX & Damianut jako Gladiator Team. Nasz bohater Romulus pragnie obalić wrogiego władcę i naszym zadaniem będzie wyzwać go na pojedynek. Zanim jednak to nastąpi, musimy natrudzić się i zyskać potrzebne doświadczenie w walce, tocząc znaczną ilość walk na arenach. Czy modyfikacja to dobry wybór na konkretny niedzielny wieczór, by odpocząć i wyczilować? Jak najbardziej, polecam.

Czym modyfikacja się wyróżnia?

Czy mod współdziała z Unionem?

Oczywiście! Ale tylko z podstawowym przyśpieszeniem czasu. Inne pluginy mogą okazać się niekompatybilne i twórcy nie biorą odpowiedzialności za ich działanie.

Gdzie mogę dowiedzieć się więcej o modyfikacji?

Na kanale u WAGONA możesz obejrzeć całą rozgrywkę od początku do końca modyfikacji. Uważaj na spoilery 😉
Masz pytania? Napotkałeś jakieś problemy? Znalazłeś błąd? Skontaktuj się z nami! Napisz nam co myślisz o modyfikacji! Przekażemy każde info twórcom 😉 Adres mailowy: kontakt@gothicmodyfikacje.pl
Chcesz nas wesprzeć? Dzięki Tobie będziemy mogli utrzymać i rozwijać tego Gothicowego Bloga!
Postaw nam kawę na buycoffee.to
Subscribe
Powiadom o
guest
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim
Anonim
5 miesięcy temu

Słaby mod, wytrzymałość dotyczy tylko gracza, npc jej nie mają, przez co trudno zaplanować walkę. Fabuła opiera się głównie na walce (2 zadania poboczne nazywane pracą na boku gladiatora), która jest męcząca.

Damianut
5 miesięcy temu
Reply to  Anonim

Modyfikacja zawiera 11 zadań pobocznych, 7 zadań głównych, 5 regularnych aktywności opcjonalnych, dzięki którym można wzmocnić build bohatera. Ponad 60 osiągnięć z nagrodami możliwych do odblokowania także w Spine. Wszystko rozgrywa się na 12 światach.

Skoro wiesz, że wytrzymałość dotyczy tylko gracza (gdy jest na powierzchni, bo wykorzystałem mechanikę oddechu z oryginału, który ma każdy NPC i działa w wodzie), to w jaki sposób nie możesz zaplanować walki?

Podaj przykład modyfikacji, w której NPCe mają mechanikę wytrzymałości i działającą tak samo, jak u gracza.

Damianut

Korzonsky
Korzonsky
1 miesiąc temu
Reply to  Damianut

będzie kontynuacja tej modyfikacji?

Damianut
1 miesiąc temu
Reply to  Korzonsky

OrtegaX planuje się tym zająć. Ja zajmuję się kolejnymi wersjami językowymi i przy okazji udoskonalaniem pierwszej części.

Mateusz
Mateusz
1 miesiąc temu

Wiecie jak naprawić błąd taki, że połowa npc nie ma pancerzy na sobie i ja też nie mogę założyć pancerza oraz broni. Wyświetlają mi się na środku ekwipunku na czerwono i nic nie mogę z tym zrobić

Damianut
1 miesiąc temu
Reply to  Mateusz

Cześć, zainstaluj „Player Kit + Resource Manager” oraz „Union 1.0m” za pomocą Resource Manager.

Union 1.0m zawiera pewien kod, dzięki któremu będzie to działać poprawnie.

I wymaga uruchomienia gry od nowa. Pewnie i tak nie doszedłeś z tym daleko.

Mogą Ci się spodobać także inne artykuły:

Obraz przedstawia chrzest wody, którego dokonuje Bulit i jego chłopcy
Ciekawostki
Parzival Z

Wygnanie Śniącego – recenzja książki

Wygnanie Śniącego – recenzja książki Alexander Wittmann, autor powieści Schläfer’s Bann. Niespodzianka Fenomen Gothica polega na tym, że po

Gothic 2 Hardcore Gothic Challenge PL - obraz przedstawia menu gry
Polecane!
Parzival Z

Gothic 2 Hardcore Gothic Challenge PL

Gothic 2 Hardcore Gothic Challenge PL – prawdziwe wyzwanie Kilka lat temu pojawiła się pewna modyfikacja, a mianowicie Gothic